Poprzednie inwestycje
Ostrzeszów
„APP Mieszkania” to elegancki i nowoczesny budynek mieszkalno – biurowy wybudowany w Ostrzeszowie przy ul. Przemysłowej 9. Posiada sześć kondygnacji z windą, dwupoziomową rotundę oraz parkingi.
Dowiedz się więcej
Opis inwestycji

Ostrzeszów

Oddaliśmy do Państwa dyspozycji 38 wygodnych 2 pokojowych mieszkań o powierzchni od 40 do 43 m2 zlokalizowanych na piętrach od 1-go do 6-go po osiem na każdym, dostęp do nich zapewnia nowoczesna winda osobowa oraz dwie klatki schodowe. Parter i Rotundę wypełniają pomieszczenia biurowe o łącznej powierzchni 720 m2.

Położenie lokali na poziomie gruntu zapewnia bezproblemowy dostęp również osobom niepełnosprawnym przez dwa wejścia na obu końcach budynku niezależne od części mieszkalnej.

Budynek wzniesiony został technologią murowania ścian ceramicznych, maksymalny komfort termiczny i akustyczny zapewnia elewacja wykonana płyt styropianowych i stolarka okienna z PCV wyposażona w szklenie 3-szybowe o współczynniku k=0,7 ! Zadbaliśmy również o wyposażenie wszystkich lokali w instalację telefoniczną, internetową, telewizyjną i cyfrowe domofony umożliwiające dostęp za pomocą indywidualnego kodu bez konieczności używania klucza.

Budynek zasilany jest w ciepło i c.w.u. z Miejskiej Ciepłowni. 6 października 2014 roku budynek uzyskał decyzję o „Pozwoleniu na użytkowanie”.